Waarom een lidmaatschap? Gewoon omdat het kan. Ondernemers maken graag zelf alle keuzes en deze keuze is daarom dan ook snel te maken. De industrie van flexibele PVC-producten is er één waar kennis en kunde nog een ambacht is. Als onderneming in deze industrie levert u kwalitatief hoogwaardige producten met de juiste product/markt combinatie. Uw collega’s zijn u voor gegaan, gewoon omdat het kan. Indien u flexibele PVC-producten produceert, bent u meer dan welkom binnen onze vereniging. Samen de toekomst in.

  • REACH
  • Recycling
  • Netwerken
  • Informatie- en kennisdeling
  • Belangenbehartiging

Informatie

 

Debat: Is de industrie klaar voor Smart Industry?

‘Is de industrie klaar voor Smart Industry?’ Die vraag staat centraal in het ESEF-Industriedebat, dat op 15 maart plaatsvindt tijdens de ESEF/Technishow in Jaarbeurs Utrecht. In de Smart Industry Agenda wordt onder andere aandacht gevraagd voor het invoeren van volledig gedigitaliseerde productieprocessen. Echter zolang er onvoldoende duidelijkheid is over universele data-protocollen om verschillende equipment leveranciers met elkaar te laten communiceren, komt dit niet van de grond. Die slimme industrie kent fabrieken waarin vrijwel alles vanzelf gaat. De productie vindt volledig onbemand plaats, orders worden door slimme machines afgehandeld. Van alle bewerkingen en assemblage tot en met de aflevering bij het distributiecentrum, inclusief de verwerking van eventuele tussentijdse wijzigingen. Volgens de fabrikanten van deze equipment is hun slimme technologie klaar om zo te gaan werken. Maar is dat werkelijk zo? Of blijkt het goed laten samenwerken van alle apparatuur voor bewerkingen, controle en intern transport in de praktijk nog één of zelfs twee bruggen te ver? En welke skills moet de medewerker hebben in deze fabrieken van de toekomst?

Tijdens het ESEF Industriedebat gaat een panel, bestaande uit ondernemers, hierover met elkaar in gesprek. Wim Simons, directeur van NRK-lidbedrijf Timmerij, is een van de deelnemers aan het debat. Het panel bestaat verder uit Sytse Oreel (Oreel Hallum), Herman Koning (Landes High End Machining), Drs. J.A.J. Willemsen (WILA), Ton Plooy (tbp electronics, Erik Spikmans (MCB Nederland) en Carel van Sorgen (247TailorSteel).
Voorafgaand aan het debat presenteert discussievoorzitter William Smit van DBSC Consulting de resultaten van het onderzoek dat hij inopdracht van ABN AMRO uitvoert naar effecten van Smart Industry op de processen bij oem’ers.

Kijk voor meer informatie over het programma, tijden en aanmelden op de website:


Exception of type 'System.Web.HttpUnhandledException' was thrown.

Contact

 

 


Contact

 

Vereniging NRK Flexibele Kunststoffen

Tel: 070-444 06 90
Fax: 070-444 06 61

E-mail
 

NRK

 
 

© NRK Flexibele Kunststoffen 2026